Spremljevalni program

Spremljevalni program

Petek, 7. 4. 2017

12.00 – 19.00 PRIJAVNA SLUŽBA - PREVZEM STARTNIH ŠTEVILK

Koper Taverna

9.00 – 19.00 INFO TOČKA

Koper Taverna

Sobota, 8. 4. 2017

9.00 – 19.00 PRIJAVNA SLUŽBA - PREVZEM STARTNIH ŠTEVILK

Koper Taverna

9.00 – 19.00 INFO TOČKA

Koper Taverna

11.00 – 17.00 Istrski sejem športa

Koper Ukmarjev trg - pomol

10.00 – 18.00 Zabavno-glasbeni program z DJ Lovrom

Koper startno-ciljni prostor in Ukmarjev trg glavni oder

10.00 – 17.00 GET WET animacija

Koper Ukmarjev trg

10.00 – 17.00 Otroške delavnice

Koper Ukmarjev trg - igrišče

10.00 – 13.00 Kapkov otroški tek s Tomažem Klepačem

Koper startno-ciljni prostor

12.00 – 15.00 Pašta fešta

Koper Ukmarjev trg - pomol

11.45 – 12.00 Plesni nastop Plesnega kluba Swank

Koper Ukmarjev trg glavni oder

12.00 – 13.00 Iskanje Žveltovega skritega zaklada

Koper Ukmarjev trg

13.00 – 13.45 Plesni nastop Plesnega studia Petra

Koper Ukmarjev trg glavni oder

14.00 – 14.40 Čarovnik Maris

Koper Ukmarjev trg glavni oder

14:45 - 15:00 Podelitev nagrad za Žveltov skriti zaklad

Koper Ukmarjev trg glavni oder

17.00 Zaključek prireditve

Nedelja, 9. 4. 2017

6.30 – 18.00 PRIJAVNA SLUŽBA - prevzem startnih številk, informacije, rezultati in pritožbe, garderoba

Koper Taverna

7.00 – 18.00 INFO TOČKA

Koper Taverna

9.00 – 18.00 Gastronomska ponudba

Koper Ukmarjev trg - pomol

9.00 – 18.00 Istrski sejem športa

Koper Ukmarjev trg - pomol

9.00 – 17.00 Otroške delavnice

Koper Ukmarjev trg - igrišče

9.35 – 9.45 Ogrevanje za tekače maratona

Koper startno-ciljni prostor

9.45 – 9.55 Uradna otvoritev prireditve

Koper startno-ciljni prostor

10.00 – START MARATONA

Koper startno-ciljni prostor

10.15 – 10.25 Ogrevanje za tekače polmaratona

Koper startno-ciljni prostor

10.30 – START POLMARATONA

Koper startno-ciljni prostor

09.40 – 09.55 Ogrevanje za tekače rekreativnega teka

Ankaran startni prostor

10.00 – 10.10 Otvoritev rekreativnega teka

Ankaran startni prostor

10.15 - START REKREATIVNEGA TEKA

Ankaran startni prostor

10.00 – 18.00 Zabavno-glasbeni program z DJ Lovrom, povezuje Iztok Gustinčič

Koper startno-ciljni prostor in Ukmarjev trg glavni oder

11.00 – 18.00 Deljenje bobičev za tekače

Koper Ukmarjev trg - pomol

11.00 – 18.00 GET WET animacija

Koper Ukmarjev trg - igrišče

12.50 – Podelitev medalj rekreativni tek: najboljšim trem v absolutni konkurenci in kategoriji bosonogi tek (M,Ž)

Koper Ukmarjev trg glavni oder

13.45 – Podelitev medalj polmaraton: najboljšim trem v absolutni konkurenci in Odprtega prvenstva Primorske v polmaratonu (M, Ž) in podelitev najboljšim bosonogim tekačem (M, Ž)

Koper Ukmarjev trg glavni oder

14.00 – Podelitev medalj polmaraton: najboljšim trem po starostnih kategorijah, Odprtega prvenstva Primorske v polmaratonu in podelitev nagrad najstarejšim tekačem polmaratona (M, Ž)

Koper Ukmarjev trg glavni oder

13.00 – 16.30 Koncert: Tinkara Kovač z bandom

Koper Ukmarjev trg glavni oder

15.30 – Podelitev medalj maraton: najboljšim trem v absolutni konkurenci in kategoriji bosonogi tek (M, Ž)

Koper Ukmarjev trg glavni oder

15.45 – Zbor prostovoljcev in razrez torte

Koper Ukmarjev trg glavni oder

16.30 – Podelitev medalj maraton: najboljšim trem po starostnih kategorijah (M, Ž)

Koper Ukmarjev trg glavni oder

17.00 – Podelitev nagrad najstarejšim tekačem maratona (M, Ž)

Koper Ukmarjev trg glavni oder

18.00 Zaključek prireditve

Log in