Vrh

Program

Petek, 6. April 2018

Lonka, Sončno nabrežje – Izola

  • prevzemi štartnih številk

Sobota, 7. April 2018

Kdaj Kaj Kje
09:00 – 19:00 PRIJAVNA SLUŽBA – prevzem štartnih številk, informacije Srednja šola Izola
13:00 – 18:00 Zabavno-glasbeni program z DJ Lovrom oder Lonka
13:00 – 18:00 GET WET animacija (obmetavanje z baloni na vodo) Lonka
13:00 – 18:00 Istrski sejem športa Lonka
13:00 – 17:00 PAŠTA FEŠTA in gastronomska ponudba Slorest Lonka
13:00 – 18:00 Kreativne delavnice za otroke Lonka
14:00 – 15:30 KAPKOVI OTROŠKI TEKI s Tomažem Klepačem start Sončno nabrežje, pri Lonki
15:00 – 15:30 Delavnica: COLORADO COUNTRY LINE DANCE oder Lonka
15:30 – 15:45 Nastop Plesnega društva AKS DANCE STUDIO oder Lonka
15:45 – 16:00 Nastop Plesni klub SWANK oder Lonka
16:00 – 16:30 Nastop otroške rock skupine 8 ENERGY oder Lonka
18:00 Zaključek prireditve  

Nedelja, 8. April 2018

Izola

Kdaj Kaj Kje
6:30 – 18:00 PRIJAVNA SLUŽBA – prevzem štartnih številk, informacije, rezultati in pritožbe, garderoba Srednja šola Izola
8:00 – 18:00 Gastronomska ponudba SLOREST

(deljenje bobičev za tekače in prostovoljce 11.00 – 18.00)

Lonka
9:00 – 18:00 Istrski sejem športa Lonka
9:45 – 9:55 Uradna otvoritev prireditve Luka Koper 5. Istrski maraton, povezuje Iztok Gustinčič Štartna pozicija Izola
09:55 – 10:10 Ogrevanje za tekače rekreativnega teka in OMV polmaraton Štartna pozicija Izola in Sončno nabrežje
10:15 ŠTART REKREATIVNI TEK Štartna pozicija Izola
10:15 – 10:25 Postavljanje polmaratoncev v štartne cone Štartna pozicija Izola in Sončno nabrežje
10:30 ŠTART OMV POLMARATON Štartna pozicija Izola
10:00 – 17:00 Otroške delavnice Lonka
10:00 – 18:00 GET WET animacija (obmetavanje z baloni na vodo) Lonka
12:00 – 17:30 Zabavno–glasbeni program z DJ Lovro, povezuje Iztok Gustinčič Oder Lonka
12:15 – 12:40 Podelitev medalj rekreativni tek

najboljšim trem v absolutni konkurenci in kategoriji bosonogi tek (M, Ž), podelitev priznanj najmlajšim tekačem na prireditvi

Oder Lonka
12:40 – 13:20 Koncert MARINA MARTENSSON Oder Lonka
13:20 – 13:30 Podelitev medalj OMV polmaraton

najboljšim trem v absolutni konkurenci (M, Ž)

Oder Lonka
13:30 – 14:00 Podelitev medalj OMV polmaraton: najboljšim trem v kategoriji bosonogi tek in po starostnih kategorijah (M, Ž)

 

Podelitev priznanj najstarejšim tekačem absolutno (M, Ž)

Oder Lonka
14:00 – 15:30 Koncert RUDI BUČAR Oder Lonka
15:30 – 15:45 Podelitev medalj LUKA KOPER maraton: najboljšim trem v absolutni konkurenci (M, Ž) Oder Lonka
15:45 – 15:50 Zbor prostovoljcev EKIPA ISTRSKI MARATON in razrez torte Oder Lonka
15:50 – 16:20 Koncert MARINA MARTENSSON Oder Lonka
16:20 – 16:50 Podelitev medalj LUKA KOPER maraton: najboljšim trem v kategoriji bosonogi tek in po starostnih kategorijah (M, Ž) Oder Lonka
16:50 – 18:00 Predvajanje glasbe Oder Lonka
18:00 Zaključek zabavno – glasbenega programa in

Luka Koper 5. Istrskega maratona

Oder Lonka

Ankaran

Kdaj Kaj Kje
9:00 – 10:15 Zabavno–glasbeni program z DJ Merenge, povezuje Rado Trifkovič Ankaran, štartni prostor (pri trgovini Mercator)
9:35 – 9:45 Ogrevanje za tekače LUKA KOPER maraton Ankaran, štartni prostor (pri trgovini Mercator)
9:45 – 9:55 Uradna otvoritev prireditve

Luka Koper 5. Istrski maraton, povezuje Rado Trifkovič

Ankaran, štartni prostor (pri trgovini Mercator)
10:00 Štart LUKA KOPER maraton Ankaran, štartni prostor (pri trgovini Mercator)
10:15 Zaključek programa Ankaran, štartni prostor (pri trgovini Mercator)